XStrona główna / Piłkarski Falubaz / IV liga

IV liga

Sortuj po:

 

4. LIGA - RUNDA WIOSENNA

SEZON 2015/2016

 

KS Falubaz Zielona Góra

2-1

Tęcza Krosno Odrzańskie

12 marca, 14:00

Łucznik Strzelce Krajeńskie

0-3

Kasztelania Santok

 

(wo)

 

Stal Sulęcin

0-2

Spójnia Ośno Lubuskie

12 marca, 15:00

Lubuszanin Drezdenko

5-2

Czarni Witnica

12 marca, 14:00

Sprotavia Szprotawa

3-1

KP Piast Iłowa

12 marca, 15:00

Santos Świebodzin

1-3

Syrena Zbąszynek

12 marca, 14:00

Arka Nowa Sól

1-0

Odra Bytom Odrzański

13 marca, 12:00

Dąb Przybyszów

1-0

Promień Żary

12 marca, 15:00

 

 

 

Kolejka 17 - 19-20 marca

Dąb Przybyszów

0-4

KS Falubaz Zielona Góra

19 marca, 16:00

Promień Żary

2-2

Arka Nowa Sól

19 marca, 15:00

Odra Bytom Odrzański

2-0

Santos Świebodzin

19 marca, 14:00

Syrena Zbąszynek

3-2

Sprotavia Szprotawa

19 marca, 15:00

KP Piast Iłowa

0-2

Lubuszanin Drezdenko

19 marca, 15:00

Czarni Witnica

1-0

Stal Sulęcin

19 marca, 16:00

Spójnia Ośno Lubuskie

3-0

(wo)

Łucznik Strzelce Krajeńskie

 

Kasztelania Santok

0-4

Tęcza Krosno Odrzańskie

19 marca, 14:00

 

 

Kolejka 18 - 26-27 marca

KS Falubaz Zielona Góra

8-0

Kasztelania Santok

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

0-1

Spójnia Ośno Lubuskie

 

Łucznik Strzelce Krajeńskie

0-3

(wo)

Czarni Witnica

 

Stal Sulęcin

2-1

KP Piast Iłowa

 

Lubuszanin Drezdenko

1-2

Syrena Zbąszynek

 

Sprotavia Szprotawa

0-2

Odra Bytom Odrzański

 

Santos Świebodzin

1-0

Promień Żary

 

Arka Nowa Sól

1-1

Dąb Przybyszów

 

 

 

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Arka Nowa Sól

2-2

KS Falubaz Zielona Góra

 

Dąb Przybyszów

1-2

Santos Świebodzin

 

Promień Żary

2-0

Sprotavia Szprotawa

 

Odra Bytom Odrzański

1-2

Lubuszanin Drezdenko

 

Syrena Zbąszynek

1-0

Stal Sulęcin

 

KP Piast Iłowa

3-0

(wo)

Łucznik Strzelce Krajeńskie

 

Czarni Witnica

1-2

Tęcza Krosno Odrzańskie

 

Spójnia Ośno Lubuskie

3-0

Kasztelania Santok

 

 

 

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

KS Falubaz Zielona Góra

-

Spójnia Ośno Lubuskie

 

Kasztelania Santok

-

Czarni Witnica

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

KP Piast Iłowa

 

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

Syrena Zbąszynek

 

Stal Sulęcin

-

Odra Bytom Odrzański

 

Lubuszanin Drezdenko

-

Promień Żary

 

Sprotavia Szprotawa

-

Dąb Przybyszów

 

Santos Świebodzin

-

Arka Nowa Sól

 

 

 

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Santos Świebodzin

-

KS Falubaz Zielona Góra

 

Arka Nowa Sól

-

Sprotavia Szprotawa

 

Dąb Przybyszów

-

Lubuszanin Drezdenko

 

Promień Żary

-

Stal Sulęcin

 

Odra Bytom Odrzański

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

 

Syrena Zbąszynek

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

 

KP Piast Iłowa

-

Kasztelania Santok

 

Czarni Witnica

-

Spójnia Ośno Lubuskie

 

 

 

Kolejka 22 - 23-24 kwietnia

KP Piast Iłowa

-

Spójnia Ośno Lubuskie

 

KS Falubaz Zielona Góra

-

Czarni Witnica

 

Kasztelania Santok

-

Syrena Zbąszynek

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Odra Bytom Odrzański

 

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

Promień Żary

 

Stal Sulęcin

-

Dąb Przybyszów

 

Lubuszanin Drezdenko

-

Arka Nowa Sól

 

Sprotavia Szprotawa

-

Santos Świebodzin

 

 

 

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Sprotavia Szprotawa

-

KS Falubaz Zielona Góra

 

Santos Świebodzin

-

Lubuszanin Drezdenko

 

Arka Nowa Sól

-

Stal Sulęcin

 

Dąb Przybyszów

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

 

Promień Żary

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

 

Odra Bytom Odrzański

-

Kasztelania Santok

 

Syrena Zbąszynek

-

Spójnia Ośno Lubuskie

 

KP Piast Iłowa

-

Czarni Witnica

 

 

 

Kolejka 24 - 7-8 maja

KS Falubaz Zielona Góra

-

KP Piast Iłowa

 

Czarni Witnica

-

Syrena Zbąszynek

 

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Odra Bytom Odrzański

 

Kasztelania Santok

-

Promień Żary

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Dąb Przybyszów

 

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

Arka Nowa Sól

 

Stal Sulęcin

-

Santos Świebodzin

 

Lubuszanin Drezdenko

-

Sprotavia Szprotawa

 

 

 

Kolejka 25 - 14-15 maja

Lubuszanin Drezdenko

-

KS Falubaz Zielona Góra

 

Sprotavia Szprotawa

-

Stal Sulęcin

 

Santos Świebodzin

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

 

Arka Nowa Sól

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

 

Dąb Przybyszów

-

Kasztelania Santok

 

Promień Żary

-

Spójnia Ośno Lubuskie

 

Odra Bytom Odrzański

-

Czarni Witnica

 

Syrena Zbąszynek

-

KP Piast Iłowa

 

 

 

Kolejka 26 - 21-22 maja

KS Falubaz Zielona Góra

-

Syrena Zbąszynek

 

KP Piast Iłowa

-

Odra Bytom Odrzański

 

Czarni Witnica

-

Promień Żary

 

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Dąb Przybyszów

 

Kasztelania Santok

-

Arka Nowa Sól

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Santos Świebodzin

 

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

Sprotavia Szprotawa

 

Stal Sulęcin

-

Lubuszanin Drezdenko

 

 

 

Kolejka 27 - 25 maja

Stal Sulęcin

-

KS Falubaz Zielona Góra

 

Lubuszanin Drezdenko

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

 

Sprotavia Szprotawa

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

 

Santos Świebodzin

-

Kasztelania Santok

 

Arka Nowa Sól

-

Spójnia Ośno Lubuskie

 

Dąb Przybyszów

-

Czarni Witnica

 

Promień Żary

-

KP Piast Iłowa

 

Odra Bytom Odrzański

-

Syrena Zbąszynek

 

 

 

Kolejka 28 - 28-29 maja

KS Falubaz Zielona Góra

-

Odra Bytom Odrzański

 

Syrena Zbąszynek

-

Promień Żary

 

KP Piast Iłowa

-

Dąb Przybyszów

 

Czarni Witnica

-

Arka Nowa Sól

 

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Santos Świebodzin

 

Kasztelania Santok

-

Sprotavia Szprotawa

 

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Lubuszanin Drezdenko

 

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

Stal Sulęcin

 

 

 

Kolejka 29 - 4 czerwca

Łucznik Strzelce Krajeńskie

-

KS Falubaz Zielona Góra

4 czerwca, 17:00

Stal Sulęcin

-

Tęcza Krosno Odrzańskie

4 czerwca, 17:00

Lubuszanin Drezdenko

-

Kasztelania Santok

4 czerwca, 17:00

Sprotavia Szprotawa

-

Spójnia Ośno Lubuskie

4 czerwca, 17:00

Santos Świebodzin

-

Czarni Witnica

4 czerwca, 17:00

Arka Nowa Sól

-

KP Piast Iłowa

4 czerwca, 17:00

Dąb Przybyszów

-

Syrena Zbąszynek

4 czerwca, 17:00

Promień Żary

-

Odra Bytom Odrzański

4 czerwca, 17:00

 

 

Kolejka 30 - 11 czerwca

KS Falubaz Zielona Góra

-

Promień Żary

11 czerwca, 17:00

Odra Bytom Odrzański

-

Dąb Przybyszów

11 czerwca, 17:00

Syrena Zbąszynek

-

Arka Nowa Sól

11 czerwca, 17:00

KP Piast Iłowa

-

Santos Świebodzin

11 czerwca, 17:00

Czarni Witnica

-

Sprotavia Szprotawa

11 czerwca, 17:00

Spójnia Ośno Lubuskie

-

Lubuszanin Drezdenko

11 czerwca, 17:00

Kasztelania Santok

-

Stal Sulęcin

11 czerwca, 17:00

Tęcza Krosno Odrzańskie

-

Łucznik Strzelce Krajeńskie

11 czerwca, 17:00

Karnety2016
Karnety2016FAQ
1%2015
EkantorPL

Partnerzy falubaz.com

OFT
Falubaz Girls
Panorama360
Urodziny z Falubazem
Jarek Hampel testuje Toyotę Auris
MOSIR

XIV runda DMP

Falubaz Zielona Góra
57:33
GKM Grudziądz
Stal Rzeszów
50:40
Stal Gorzów
Unia Leszno
46:44
Sparta Wrocław
Apator Toruń
45:45
Unia Tarnów

Speedway Ekstraliga 2015

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Unia Leszno
14
29
89
2. Unia Tarnów
14
21
17
3. Sparta Wrocław
14
18
68
4. Apator Toruń
14
17
27
5. Falubaz Zielona Góra
14
16
-1
6. Stal Gorzów
14
13
10
7. Stal Rzeszów
14
13
-26
8. GKM Grudziądz
14
10
-184

IV liga 2015/2016

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. KS Falubaz Zielona Góra
19
46
38
2. Santos Świebodzin
19
40
22
3. Spójnia Ośno Lubuskie
19
39
18
4. Arka Nowa Sól
19
31
5
5. Lubuszanin Drezdenko
19
31
6
6. Dąb Przybyszów
19
30
4
7. Stal Sulęcin
19
27
-4
8. Tęcza Krosno Odrzańskie
19
26
1
9. Piast Iłowa
19
24
-3
10. Promień Żary
19
23
1
11. Sprotavia Szprotawa
19
23
-1
12. Czarni Witnica
19
23
2
13. Odra Bytom Odrzański
19
22
-3
14. Syrena Zbąszynek
19
22
-7
15. Kasztelania Santok
19
5
-54
16. Łucznik Strzelce Krajeńskie
19
13
-25
Hotel Gołębiewski
Listy wyjazdowe

Falubaz Star 2015

Imię Nazwisko
Punkty
Liczba głosów
1. Piotr Protasiewicz
48
1965
2. Darcy Ward
29
2174
3. Jarosław Hampel
25
2010
4. Krystian Pieszczek
21
719
5. Grzegorz Walasek
21
652
6. Andreas Jonsson
18
226
7. Aleksandr Loktaev
15
269
8. Patryk Dudek
14
776
9. Alex Zgardziński
12
136
10. Krzysztof Jabłoński
5
644
11. Adam Strzelec
1
8
Koordynator Szkolny
lubuskie.pl
CMS Olimp
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ