Sortuj po:

15 02 2016
JarekHampel2015

Jarosław Hampel: Dobry start potrafi napędzić

Jarosław Hampel intensywnie szykuje się do powrotu na tor i mocno myśli i starcie w cyklu Grand Prix. Jaro przyznaje, że bardzo ważne będą pierwsze turnieje.

GP
18:19:00 więcej
17 11 2015
SWC

Polacy poznali rywali w półfinale DPŚ

23 lipca polska reprezentacja rozpocznie rywalizację w Drużynowym Pucharze Świata. Na początku czeka ją trudne zadanie w półfinale.

GP
19:06:00 więcej
15 11 2015
SGP

Znamy oficjalny terminarz cyklu Grand Prix 2016 i DPŚ

Organizator cyklu Grand Prix oraz Speedway World Cup zaprezentował dziś oficjalny terminarz na rok 2016. Pierwsze zawody o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zaplanowano na 30 kwietnia.

GP
16:20:00 więcej
13 11 2015
SWC

Finał Drużynowego Puchar Świata 2016 w Manchesterze

Zmiany datę i miejsce przyszłorocznego finału rywalizacji o Puchar Ove Fundina. Cztery reprezentacje powalczą o Drużynowy Puchar Świata na nowym obiekcie w Manchesterze.

GP
14:01:00 więcej
30 10 2015
HampelJonsson

Hampel i Jonsson z dziką kartą GP 2016

Dzikie karty w cyklu Grand Prix 2016 rozdane. Organizator rozgrywek podał dziś nazwiska czterech zawodników, którzy dołączą do grona stałych uczestników rywalizacji o tytuł IMŚ.

GP
14:21:00 więcej
24 10 2015
AndreasJonsson2015

GP: Dobry występ Andreasa Jonssona na zakończenie cyklu

Tai Woffinden, Greg Hancock, Nicki Pedersen. To trzech najlepszych żużlowców cyklu Grand Prix 2015. Dziś w australijskim Melbourne odbył się ostatni turniej o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata.

GP
13:32:00 więcej
23 10 2015
SGP

Śniadanie mistrzów. Jutro Grand Prix w Australii

Jutro w Australii ostatnia odsłona rywalizacji w tegorocznym cyklu Grand Prix. Zawodnicy rywalizować będą na jednodniowym torze w Melbourne. Początek spotkania o nietypowej godzinie, 9:30 czasu polskiego.

GP
08:43:00 więcej
08 10 2015
SGP

Byliście na GP w Warszawie? Możecie liczyć na rekompensatę

Tegoroczny, pierwszy w historii, turnieju Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończył się kompromitacją organizatorów. Około 50 tysięcy kibiców może jednak liczyć na rekompensatę.

GP
13:34:00 więcej
04 10 2015

Grand Prix: 5 miejsce Andreasa Jonssona w Toruniu

Kolejny dobry występ AJ-a w cyklu Grand Prix. Na torze w Toruniu Szwed wywalczył 11 punktów i po raz drugi z rzędu awansował do półfinału turnieju.

GP
09:41:00 więcej
02 10 2015
SGP

Lista startowa GP Polski w Toruniu

Jutro na torze w Toruniu rozegrana zostanie przedostatnia runda cyklu Grand Prix 2015. Wystąpi w niej jeden reprezentant Falubazu Zielona Góra - Andreas Jonsson.

GP
17:47:00 więcej
02 10 2015
GPToruńKevlary

Jutro Grand Prix w Toruniu. Żużlowcy w kevlarach Darcy`ego Warda

Podczas jutrzejszej rundy Grand Prix w Toruniu wszyscy zawodnicy wystartują w kevlarach imitujących kostium Darcy`ego Warda! To kolejny gest solidarności z ciężko kontuzjowanym zawodnikiem.

GP
09:01:00 więcej
27 09 2015

GP Szwecji: 5. miejsce Andreasa Jonssona w Szwecji

Długo oczekiwany dobry występ Andreasa Jonssona w cyklu Grand Prix. Szwed na torze w Sztokholmie wywalczył 10 punktów i zajął wysokie piąte miejsce.

GP
09:34:00 więcej
13 09 2015

Grand Prix: Andreas Jonsson dwunasty w Krsko

Kolejny słaby występ Andreasa Jonssona w cyklu Grand Prix. Na torze w Krsko Szwed wywalczył zaledwie cztery punkty, które dały mu dwunaste miejsce w końcowej klasyfikacji.

GP
09:42:00 więcej
12 09 2015

Grand Prix: Lista startowa turnieju w Krsko

Dziś wieczorem kolejny turniej z cyklu Grand Prix. Tym razem zawodnicy rywalizujący o tytuł Mistrza Świata zaprezentują się na torze w Krsko.

GP
08:48:00 więcej
30 08 2015

GP w Gorzowie: 6 punktów Jonssona

We wczorajszym turnieju Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim, Andreas Jonsson zdobył sześć oczek i uplasował się na 11. pozycji. Całe zawody zwyciężył Matej Zagar.

GP
10:07:00 więcej
29 08 2015
SGP

Dziś turneij GP w Gorzowie. Znamy listę startową

Andreas Jonsson, nasz jedyny przedstawiciel w tegorocznym cyklu, wystartuje dziś z numerem 12 na plastronie. W swoim pierwszym biegu zmierzy się m.in. z Nicki Pedersenem.