XStrona główna / Szlaka / Turnieje indywidualne

Sortuj po:

03 04 2016
PatrykDudekJancarz2016

Genialny DuZers wygrywa w Gorzowie!

Fantastyczny występ Patryka Dudka w Memoriale Edwarda Jancarza. DuZers wygrywa silnie obsadzony turniej na torze w Gorzowie Wielkopolskim.

TI
21:10:00 więcej
02 04 2016
PatrykDudekMaraton

Best Pairs Cup: DuZers wygrywa finał! Trzecie miejsce Kapitana

Świetne zawody rozegrał na torze w Toruniu Patryk Dudek, dzięki któremu Boll Team pojechał w finałowym biegu i był o krok od zwycięstwa. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Eport2000.pl z Piotrem Protasiewiczem na czele.

TI
20:07:00 więcej
31 03 2016
PatrykDudek2016

Złoty Kask: Chwile grozy i pełen sukces w Bydgoszczy

Patryk Dudek i Krystian Pieszczek pewnie awansowali się do finału tegorocznej rywalizacji o Złoty Kask. Niestety w Bydgoszczy poza chwilami radości mieliśmy także chwile grozy.

TI
18:36:00 więcej
31 03 2016
PatrykDudek2014

Złoty Kask: Dziś krajowe eliminacje

Dziś na trzech torach rozegrane zostaną turnieje eliminacyjne do finału Złotego Kasku. W dwóch turniejach wystąpią zawodnicy Falubazu Zielona Góra.

TI
08:30:00 więcej
29 03 2016
FalubazJuniorzy

IMŚJ/IMEJ: Listy startowej krajowych eliminacji

W przyszłym tygodniu indywidualna rywalizację rozpoczną polscy juniorzy. W środę oraz czwartek wystartują oni w eliminacjach do indywidualnych finałów mistrzostw Świata oraz Europy.

TI
15:27:00 więcej
29 03 2016
SPBC

Lista startowa I rundy Speedway Best Pairs Cup w Toruniu.

W najbliższą sobote w Toruniu rozegrany zostanie pierwszy turniej cyklu Speedway Best Pairs Cup. Na liście startowej dwóch zawodników Falubazu - Patryk Dudek oraz Piotr Protasiewicz.

TI
11:01:00 więcej
20 03 2016
JasonDoyleWFalubazie

Zwycięstwo Jasona Doyla w Coventry

Świetny występ Jasona Doyla w turnieju jubileuszowym Chrisa Harrisa. Australijczyk zajął drugie miejsce w fazie zasadniczej, a następnie zwyciężył w biegu finałowym!

TI
17:47:00 więcej
19 03 2016
JasonDoyle2016

Sparing w Somerset przerwany po 7. biegach

Towarzyski pojedynek Somerset Rebels ze Swindon Robins zakończył się po siedmiu biegach, kiedy to groźny upadek zaliczył zawodnik gospodarzy Jake Allen.

TI
07:59:00 więcej
12 03 2016

8 punktów Jasona Doyle'a w King's Lynn

Pierwsze oficjalne zawody w sezonie 2016 za nami! W King's Lynn rozegrano turniej Ben Fund Bonanza, który zainaugurował ściganie na Wyspach Brytyjskich. W zawodach wystąpił Jason Doyle.

TI
22:25:00 więcej
11 03 2016

Taśma w górę! Jason Doyle zainauguruje sezon na Wyspach

Australijczyk Jason Doyle wystąpi już jutro w turnieju Ben Fund Bonanza na torze w King`s Lynn. Będą to dla niego pierwsze w tym sezonie oficjalne zawody żużlowe.

TI
18:10:00 więcej
29 02 2016
ProtasiewiczHampel

Trzech zawodników Falubazu pojedzie w Speedway Best Pairs

2 kwietnia na torze w Toruniu zainaugurowany zostanie cykl Speedway Best Pairs Cup. Tym razem w zawodach wystartują teamy firmowe.

TI
15:08:00 więcej
13 01 2016

Jason Doyle wystąpi na otwarcie stadionu w Manchesterze

19 marca oficjalnie otwarty zostanie nowy stadion żużlowy w brytyjskim Manchesterze. Tego dnia rozegrany zostanie też Memoriał Petera Cravena, na który zaproszony został Jason Doyle.

TI
11:34:00 więcej
16 11 2015
PolskaDaniaSzwecja2015

Znamy kolejne daty w żużlowym kalendarzu 2016

Międzynarodowa Federacja Motorowa podała kolejne terminy imprez rangi mistrzowskiej w sezonie 2016. Wiemy już gdzie i kiedy żużlowcy powalczą o awans do finałów Mistrzostw Świata Juniorów oraz Grand Prix 2017.

TI
11:10:00 więcej
03 11 2015
PatrykDudek2015

Zobacz jak DuZers zdobywał Smoczyka (video)

Patryk Dudek po raz pierwszy w tym roku wygrał w Lesznie Memoriał Rycerzy Speedwaya. Telewizja Unii Leszno przygotowała pełną relację z tych zawodów.

TI
10:18:00 więcej
25 10 2015
KrystianPieszczek2015

Pieszczek wygrywa Łańcuch Herbowy, Dudek drugi!

Na torze w Ostrowie Wielkopolskim rozegrano turniej o Łańcuch Herbowy. Dwa pierwsze miejsca zajęli nasi reprezentanci, Krystian Pieszczek oraz Patryk Dudek!

TI
17:35:00 więcej
24 10 2015

Smoczyk zdobyty! Patryk Dudek wygrywa w Lesznie

Świetny występ Patryka Dudka w Lesznie. DuZers z kompletem punktów wygrał Memoriał Alfreda Smoczyka. Krystian Pieszczek