XStrona główna / Szlaka / Turnieje indywidualne

Sortuj po:

19 05 2015
PolfinalyIMP2015

IMP 2015: Listy startowe półfinałów

27 maja w Krakowie oraz Ostrowie rozegrane zostaną półfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Wystartuje w nich czterech zawodników Falubazu Zielona Góra.

TI
19:15:00 więcej
16 05 2015
KrzysztofJablonski2015

SEC: Krzysztof Jabłoński z awansem do Challengu!

Bardzo dobry wynik Krzysztofa Jabłońskiego w półfinale eliminacji do Speedway European Championships. Pan Krzychu wywalczył 11 punktów i zajął wysokie piąte miejsce.

TI
23:17:00 więcej
13 05 2015
ProtasiewiczHampelWalasek2015

MPPK: Finał w Lesznie 12 lipca

Znamy nową datę finału Mistrzostw Polski Par Klubowych w Lesznie. Pojedynek siedmiu duetów ponownie rozegrany zostanie 12 lipca.

TI
14:22:00 więcej
11 05 2015
GrzegorzWalasek2015

IMŚ: Walasek poznał rywali

25 maja na torze w Abensbergu rozegrany zostanie turniej eliminacyjny do Grand Prix 2016. Wystąpi w nim Grzegorz Walasek.

TI
17:28:00 więcej
03 05 2015
PatrykDudek2015

DuZers najlepszy w treningu przy W69

Patryk Dudek wygrał trening punktowany, który zorganizowano dziś na zielonogórskim torze w ramach jazd szkoleniowych juniorów naszej drużyny.

TI
20:44:00 więcej
03 05 2015
KrystianPieszczek2015

Krystian Pieszczek piąty w turnieju Master of Speedway

Wczoraj w niemieckim Moorwinkelsdamm odbył się turniej Master of Speedway. W zawodach tych piąte miejsce wywalczył Krystian Pieszczek.

TI
10:27:00 więcej
02 05 2015
AlexLoktaev2015

IMŚ: Awans Saszy Loktaeva w Sankt Johann

Udany występ Aleksandra Loktaeva na turnieju eliminacyjnych Indywidualnych Mistrzostw Świata. Sasza awansował do półfinału.

TI
21:36:00 więcej
02 05 2015
JarekHampel2015

Polska wygrywa z Danią. Skuteczny Jarek Hampel

Jarosław Hampel był jednym z liderów reprezentacji Polski, która wczoraj w Ostrowie zmierzyła się z Danią. W emocjonujących zawodach lepsi okazali się Polacy.

TI
10:04:00 więcej
02 05 2015
PiotrProtasiewicz2015

SEC: Świetny występ PePe w Debreczynie

Piotr Protasiewicz wygrywa półfinał eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy. W węgierskim Debreczynie PePe wywalczył 14 punktów i awansował do Challengu eliminacjo do Speedway European Championships.

TI
09:48:00 więcej
30 04 2015

IMP 2015: PePe z pewnym awansem

Piotr Protasiewicz nie miał większych problemów z awansem do półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski. PePe w Rawiczu zajął szóste miejsce z dorobkiem 10 punktów.

TI
19:41:00 więcej
30 04 2015
PieszczekJablonski

IMP 2015: Pieszczek i Jabłoński awansowali do półfinału

Krystian Pieszczek i Krzysztof Jabłoński awansowali do półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawodnicy w ćwierćfinałowym turnieju, który odbył się w Gdańsku zajęli odpowiednio czwarte i piąte miejsce.

TI
19:24:00 więcej
30 04 2015
ZgardzinskiStrzelec

IMP 2015: Zgardziński dziewiąty, a Strzelec szesnasty w Pile

W czwartek na torze w Pile odbył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Na pilskim owalu wystąpiło dwóch zawodników Falubazu - Alex Zgardziński i Adam Strzelec. Alex zawody zakończył na dziewiątym miejscu, a "Joker" dopiero na szesnastej pozycji.

TI
19:20:00 więcej
30 04 2015

Jarek Hampel wystąpi w meczu Polska - Dania

Już jutro w Ostrowie rozegrany zostanie mecz towarzyski Polska - Dania. W reprezentacji naszego kraju wystartuje, będący ostatnio w wysokiej formie, Jarosław Hampel.

TI
09:35:00 więcej
30 04 2015

IMP 2015: Dziś pierwsza faza eliminacji

Dziś na czterech polskich torach rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski 2015. Na listach startowych widnieją nazwiska pięciu naszych zawodników.

TI
09:15:00 więcej
20 04 2015

Grzegorz Walasek i Piotr Protasiewicz powołani do eliminacji IMŚ i IME

Polski Związek Motorowy powołał dziś polskich zawodników do imprez eliminacyjny Indywidualnych Mistrzostw Świata oraz Indywidualnych Mistrzostw Europy.

TI
17:21:00 więcej
14 04 2015

Złoty Kask: Piąte miejsce Piotra Protasiewicza

Przemysław Pawlicki wygrał finał Złotego Kasku 2015. Z trójki zawodników Falubazu, najlepiej spisał się Piotr Protasiewicz, który zdobył 10 punktów i zajął piąte miejsce.