XStrona główna / Szlaka / Turnieje indywidualne / IMŚJ/IMEJ: Listy startowej krajowych eliminacji

IMŚJ/IMEJ: Listy startowej krajowych eliminacji

29 03 2016
FalubazJuniorzy

W przyszłym tygodniu indywidualna rywalizację rozpoczną polscy juniorzy. W środę oraz czwartek wystartują oni w eliminacjach do indywidualnych finałów mistrzostw Świata oraz Europy.

6 kwietnia na torach w Poznaniu i Ostrowie rozegrane zostaną półfinały do krajowych eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W turniejach tych wystartuje pięciu zawodników Falubazu. Arek Potoniec, Alex Zgardziński i Mateusz Burzyński pojadą w Poznaniu, natomiast Sebastian Niedźwiedż i Krystian Pieszczek w Ostrowie.

 

Lista startowa el. do IMŚJ w Poznaniu:

1. Adrian Gała (Sparta Wrocław)
2. Daniel Kaczmarek (Unia Leszno)
3. Arkadiusz Potoniec (Falubaz Zielona Góra)
4. Alex Zgradziński (Falubaz Zielona Góra)
5. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
6. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów)
7. Kamil Nowacki (Stal Gorzów)
8. Dawid Krzyżanowski (Apator Toruń)
9. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz)
10. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
11. Damian Dąbrowski (KSM Krosno)
12. Kacper Woryna (ROW Rybnik)
13. Marcin Nowak (GKM Grudziądz)
14. Krystian Rempała (Unia Tarnów)
15. Oskar Bober (Orzeł Łódź)
16. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)
R1. Mateusz Rujner (GKM Grudziądz)
R2. Mateusz Burzyński (Falubaz Zielona Góra)

Awans do finału uzyska 8 zawodników i jeden rezerwowy.

 

Lista startowa el. do IMŚJ w Ostrowie:

1. Michał Kordas (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.)
2. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra)
3. Dawid Wawrzyniak (Wybrzeże Gdańsk)
4. Krystian Pieszczek (Falubaz Zielona Góra)
5. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik)
6. Dominik Kubera (Unia Leszno)
7. Damian Dróżdż (Sparta Wrocław)
8. Bartosz Smektała (Unia Leszno)
9. Norbert Krakowiak (Apator Toruń)
10. Hubert Łęgowik (Włókniarz Częstochowa)
11. Paweł Przedpełski (Apator Toruń)
12. Oskar Polis (Włókniarz Częstochowa)
13. Adrian Woźniak (Kolejarz Opole)
14. Arkadiusz Madej (Unia Tarnów)
15. Adrian Cyfer (Stal Gorzów)
16. Mike Trzensiok (GKM Grudziądz)
R1. Igor Kopeć-Sobczyński (Apator Toruń)
R2. Michał Piosicki (Orzeł Łódź)

Awans do finału uzyska 8 zawodników i jeden rezerwowy.

 

7 kwietnia w Krośnie rozegrany zostanie finał Eliminacji Krajowych Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. W  tych zawodach pojedzie dwójka zawodników Falubazu - Sebastian Niedźwiedź i Alex Zgardziński.

 

Lista startowa el. do IMEJ w Krośnie:

1. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
2. Damian Dróżdż (Sparta Wrocław)
3. Oskar Bober (Orzeł Łódź)
4. Dawid Wawrzyniak (Wybrzeże Gdańsk)
5. Daniel Kaczmarek (Unia Leszno)
6. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów)
7. Dominik Kubera (Unia Leszno)
8. Bartosz Smektała (Unia Leszno)
9. Dawid Krzyżanowski (Apator Toruń)
10. Sebastian Niedźwiedź (Falubaz Zielona Góra)
11. Norbert Krakowiak (Apator Toruń)
12. Alex Zgradziński (Falubaz Zielona Góra)
13. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)
14. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
15. Krystian Rempała (Unia Tarnów)
16. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik)
R1. Kamil Nowacki (Stal Gorzów Wlkp)
R2. Igor Kopeć-Sobczyński (Apator Toruń)

Do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Europy Juniorów awansuje sześciu zawodników: żużlowcy z miejsc od 1. do 5. oraz jeden zawodnik nominowany przez GKSŻ

Karnety2016
Karnety2016FAQ
1%2015
EkantorPL

Partnerzy falubaz.com

OFT
Falubaz Girls
Panorama360
Urodziny z Falubazem
Jarek Hampel testuje Toyotę Auris
MOSIR

XIV runda DMP

Falubaz Zielona Góra
57:33
GKM Grudziądz
Stal Rzeszów
50:40
Stal Gorzów
Unia Leszno
46:44
Sparta Wrocław
Apator Toruń
45:45
Unia Tarnów

Speedway Ekstraliga 2015

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Unia Leszno
14
29
89
2. Unia Tarnów
14
21
17
3. Sparta Wrocław
14
18
68
4. Apator Toruń
14
17
27
5. Falubaz Zielona Góra
14
16
-1
6. Stal Gorzów
14
13
10
7. Stal Rzeszów
14
13
-26
8. GKM Grudziądz
14
10
-184

IV liga 2015/2016

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. KS Falubaz Zielona Góra
19
46
38
2. Santos Świebodzin
19
40
22
3. Spójnia Ośno Lubuskie
19
39
18
4. Arka Nowa Sól
19
31
5
5. Lubuszanin Drezdenko
19
31
6
6. Dąb Przybyszów
19
30
4
7. Stal Sulęcin
19
27
-4
8. Tęcza Krosno Odrzańskie
19
26
1
9. Piast Iłowa
19
24
-3
10. Promień Żary
19
23
1
11. Sprotavia Szprotawa
19
23
-1
12. Czarni Witnica
19
23
2
13. Odra Bytom Odrzański
19
22
-3
14. Syrena Zbąszynek
19
22
-7
15. Kasztelania Santok
19
5
-54
16. Łucznik Strzelce Krajeńskie
19
13
-25
Hotel Gołębiewski
Listy wyjazdowe

Falubaz Star 2015

Imię Nazwisko
Punkty
Liczba głosów
1. Piotr Protasiewicz
48
1965
2. Darcy Ward
29
2174
3. Jarosław Hampel
25
2010
4. Krystian Pieszczek
21
719
5. Grzegorz Walasek
21
652
6. Andreas Jonsson
18
226
7. Aleksandr Loktaev
15
269
8. Patryk Dudek
14
776
9. Alex Zgardziński
12
136
10. Krzysztof Jabłoński
5
644
11. Adam Strzelec
1
8
Koordynator Szkolny
lubuskie.pl
CMS Olimp
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ