XStrona główna / Szlaka / Turnieje indywidualne / Złoty Kask: Dziś krajowe eliminacje

Złoty Kask: Dziś krajowe eliminacje

31 03 2016
PatrykDudek2014

Dziś na trzech torach rozegrane zostaną turnieje eliminacyjne do finału Złotego Kasku. W dwóch turniejach wystąpią zawodnicy Falubazu Zielona Góra.

Najwięcej, bo dwóch naszych zawodników, pojedzie w Bydgoszczy. Tam o awans do finału powalczą Patryk Dudek oraz Krystian Pieszczek. Piotr Protasiewicz rywalizować będzie natomiast na torze w Częstochowie. Pierwotnie na liście startowej turnieju w Krakowie widniał Alex Zgardziński, który miał pełnić rolę pierwszego rezerwowego w Krakowie. Nasz junior ostatecznie nie pojedzie jednak w tych zawodach.

 

Do finału awansuje trzynastu zawodników. Dzikie karty otrzymali uczestnicy Grand Prix Maciej Janowski, Bartosz Zmarzlik oraz Piotr Pawlicki. O tym, kto zwycięży w tegorocznym finale Złotego Kasku dowiemy się 14 kwietnia. Turniej odbędzie się na torze w Tarnowie.

 

Bydgoszcz (awansuje 4 zawodników + rezerwowy), początek 16:30:
1. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
2. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
3. Krzysztof Buczkowski (GKM Grudziądz)
4. Krystian Pieszczek (Falubaz Zielona Góra)
5. Damian Baliński (ROW Rybnik)
6. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
7. Rune Holta (ROW Rybnik)
8. Grzegorz Walasek (Apator Toruń)
9. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów)
10. Daniel Kaczmarek (Unia Leszno)
11. Patryk Dolny (Polonia Piła)
12. Paweł Miesiąc (Kolejarz Opole)
13. Szymon Woźniak (Sparta Wrocław)
14. Oskar Fajfer (Wybrzeże Gdańsk)
15. Adrian Gała (Sparta Wrocław)
16. Krzysztof Jabłoński (Wybrzeże Gdańsk)
R1. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz)
R2. Dominik Kubera (Unia Leszno)

 

Częstochowa (awansuje 4 zawodników + rezerwowy), początek 15:00:
1. Daniel Jeleniewski (Włókniarz Częstochowa)
2. Maksym Drabik (Sparta Wrocław)
3. Artur Czaja (Włókniarz Częstochowa)
4. Mateusz Borowicz (Włókniarz Częstochowa)
5. Kacper Gomólski (Apator Toruń)
6. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
7. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra)
8. Paweł Przedpełski (Apator Toruń)
9. Adrian Cyfer (Stal Gorzów)
10. Sebastian Ułamek (Sparta Wrocław)
11. Tomasz Jędrzejak (Sparta Wrocław)
12. Kamil Pulczyński (Orzeł Łódź)
13. Tobiasz Musielak (Unia Leszno)
14. Maciej Kuciapa (Stal Rzeszów)
15. Karol Baran (Stal Rzeszów)
16. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
R1. Piotr Świderski (Unia Tarnów)
R2. Marcin Nowak (GKM Grudziądz)

 

Kraków (awansuje 5 zawodników), początek 16:00:
1. Zbigniew Suchecki (Wanda Kraków)
2. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
3. Edward Mazur (Wanda Kraków)
4. Krystian Rempała (Unia Tarnów)
5. Dawid Lampart (Stal Rzeszów)
6. Grzegorz Zengota (Unia Leszno)
7. Mateusz Szczepaniak (Sparta Wrocław)
8. Rafał Trojanowski (Włókniarz Częstochowa)
9. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów)
10. Adrian Miedziński (Apator Toruń)
11. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
12. Artur Mroczka (Apator Toruń)
13. Norbert Kościuch (Polonia Piła)
14. Marcin Rempała (KSM Krosno)
15. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź)
16. Ernest Koza (KSM Krosno)
R1. Bartosz Smektała (Unia Leszno)
R2. Damian Dróżdż (Sparta Wrocław)

 

Karnety2016
Karnety2016FAQ
1%2015
EkantorPL

Partnerzy falubaz.com

OFT
Falubaz Girls
Panorama360
Urodziny z Falubazem
Jarek Hampel testuje Toyotę Auris
MOSIR

XIV runda DMP

Falubaz Zielona Góra
57:33
GKM Grudziądz
Stal Rzeszów
50:40
Stal Gorzów
Unia Leszno
46:44
Sparta Wrocław
Apator Toruń
45:45
Unia Tarnów

Speedway Ekstraliga 2015

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. Unia Leszno
14
29
89
2. Unia Tarnów
14
21
17
3. Sparta Wrocław
14
18
68
4. Apator Toruń
14
17
27
5. Falubaz Zielona Góra
14
16
-1
6. Stal Gorzów
14
13
10
7. Stal Rzeszów
14
13
-26
8. GKM Grudziądz
14
10
-184

IV liga 2015/2016

Drużyna
M
Pkt
+ / -
1. KS Falubaz Zielona Góra
19
46
38
2. Santos Świebodzin
19
40
22
3. Spójnia Ośno Lubuskie
19
39
18
4. Arka Nowa Sól
19
31
5
5. Lubuszanin Drezdenko
19
31
6
6. Dąb Przybyszów
19
30
4
7. Stal Sulęcin
19
27
-4
8. Tęcza Krosno Odrzańskie
19
26
1
9. Piast Iłowa
19
24
-3
10. Promień Żary
19
23
1
11. Sprotavia Szprotawa
19
23
-1
12. Czarni Witnica
19
23
2
13. Odra Bytom Odrzański
19
22
-3
14. Syrena Zbąszynek
19
22
-7
15. Kasztelania Santok
19
5
-54
16. Łucznik Strzelce Krajeńskie
19
13
-25
Hotel Gołębiewski
Listy wyjazdowe

Falubaz Star 2015

Imię Nazwisko
Punkty
Liczba głosów
1. Piotr Protasiewicz
48
1965
2. Darcy Ward
29
2174
3. Jarosław Hampel
25
2010
4. Krystian Pieszczek
21
719
5. Grzegorz Walasek
21
652
6. Andreas Jonsson
18
226
7. Aleksandr Loktaev
15
269
8. Patryk Dudek
14
776
9. Alex Zgardziński
12
136
10. Krzysztof Jabłoński
5
644
11. Adam Strzelec
1
8
Koordynator Szkolny
lubuskie.pl
CMS Olimp
Komunikat. Stosujemy pliki cookies m.in. w celach: informacyjnych aby usprawnić i ułatwić Użytkownikowi działanie serwisu www, aby lepiej dopasować wygląd serwisu oraz do zbierania anonimowych, zagregowanych statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Państwa przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniach końcowych. Zawsze można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Szczegółowe informacje znaleźć można w Zarządzanie plikami "cookie". ZAMKNIJ