XStrona główna / Szlaka / Turnieje młodzieżowe

Sortuj po:

31 08 2015
miniaturaprogram

Poniedziałek: Indywidualny finał Ligi Juniorów. Kolejne mecze w Anglii

Dzisiejsze żużlowe emocje rozpoczną się o godzinie 17:00. W Częstochowie rozegrany zostanie bowiem finał Ligi Juniorów. O 20:30 nasza uwaga skierowana będzie na Wyspy Brytyjskie i dwa mecz z udziałem naszych zawodników.

TM
08:53:00 więcej
28 08 2015
MateuszBurzyński

NICE Cup: Wstrząśnienie mózgu u Mateusza Burzyńskiego

Kolejny upadek zawodnika Falubazu w tym sezonie. Mateusz Burzyński pechowo rozpoczął wczorajszy turnieju NICE Cup. W swoim pierwszym biegu upadł na tor i został karetką odwiedziony do szpitala.

TM
09:01:00 więcej
19 08 2015
AlexZgardzinski2015

Zaplecze Kadry: 5 punktów Zgardzińskiego

Alex Zgardziński wystąpił dziś w turnieju Zaplecza Kadry Juniorów. W Opolu nasz zawodnik wywalczył 5 punktów, a zawody zakończył upadkiem, po którym nie pojawił się już na torze.

TM
21:00:00 więcej
13 08 2015
ArekPotoniec

Liga Juniorów: 7 punktów Falubazu w Gorzowie

W dwuosobowym składzie zielonogórski Falubaz nie miał większych szans na odniesienie sukcesu na gorzowskim torze. 7 punktów to wszystko na co stać było dzisiaj naszych zawodników.

TM
21:21:00 więcej
13 08 2015
FTV1mini

VII runda Ligi Juniorów w Zielonej Górze (wszystkie biegi)

Zachęcamy do obejrzenia pełnej relacji z VII rundy Ligi Juniorów, która wczoraj odbyła się na torze w Zielonej Górze. Tylko u nas zobaczycie wszystkie biegi tej rywalizacji.

TM
13:10:00 więcej
12 08 2015
LigaJuniorow2015

Sparta Wrocław wygrywa Ligę Juniorów w Zielonej Górze

W Zielonej Górze trwają zawody Ligi Juniorów Speedway Ekstraligi. Udział w turnieju biorą juniorzy z siedmiu ekstraligowych drużyn.

TM
20:30:00 więcej
11 08 2015
PatrykDudek2015

MDMP: Drugie miejsce Falubazu w Częstochowie

Dobry występ Falubazu Zielona Góra w kolejnej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na torze w Częstochowie nasza drużyna zajęła drugie miejsce.

TM
19:02:00 więcej
05 08 2015

MDMP: Zielonogórscy juniorzy zwyciężają w Bydgoszczy!

Na torze w Bydgoszczy odbyła się IV runda MDMP. Zawody zwyciężyli młodzieżowcy Falubazu Zielona Góra a najwięcej oczek zdobył Mateusz Burzyński!

TM
20:16:00 więcej
04 08 2015

Liga Juniorów: 11 punktów Falubazu w Grudziądzu

Juniorzy siedmiu ekstraligowych klubów wzięli dziś udział w kolejnym turnieju z cyklu Ligi Juniorów. Zielonogórzanie tym razem wywalczyli 11 punktów.

TM
21:22:00 więcej
03 08 2015
AdamStrzelec2015

Liga Juniorów: Słaby występ zielonogórzan w Toruniu

Zaledwie 8 punktów i ostatnie miejsce w klasyfikacji to wynik naszej drużyny w V rundzie Ligi Juniorów. Falubaz w Toruniu zaprezentował się w rezerwowym składzie.

TM
18:10:00 więcej
02 08 2015

Półfinał IMEJ: Siódme miejsce Alexa Zgardzińskiego

Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów nie dla Alexa Zgardzińskiego. W sobotnim półfinale w Debreszynie nasz zawodnik zdobył 10 punktów i zajął siódme miejsce.

TM
10:59:00 więcej
30 07 2015

Srebrny Kask: Awans Alexa Zgardzińskiego

Dobry występ Alexa Zgardzińskiego w Krośnie. Nasz zawodnik zdobył 10 punktów i awansował do finału tegorocznej rywalizacji o Srebrny Kask.

TM
19:27:00 więcej
30 07 2015
KrystianPieszczek2015

Srebrny Kask: Krystian Pieszczek rezerwowym w finale

Przykra niespodzianka w Bydgoszczy. W dzisiejszym półfinale Srebrnego Kasku Krystian Pieszczek zajął dopiero 9. miejsce i w finale pełnić będzie rolę rezerwowego.

TM
30 07 2015
FTVMDMP

III runda MDMP w Zielonej Górze (pełna relacja video)

Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji z wczorajszych zawodów młodzieżowych w Zielonej Górze. Przy W69 w ramach III rundy MDMP rywalizowali juniorzy z Zielonej Góry, Wrocławia, Gniezna oraz Piły.

TM
13:14:00 więcej
30 07 2015
MDMPIII

III runda MDMP w Zielonej Górze (fotorelacja)

Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z wczorajszych zawodów III rundy Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostały na torze w Zielonej Górze. Autorem fotorelacji jest Mateusz Wójcik.

TM
10:06:00 więcej
29 07 2015
LigaJuniorowFOTO

III runda MDMP w Zielonej Górze: Wrocławska dominacja

Maksym Drabik, Adrian Gała i Damian Dróżdż zdominowali III rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Na torze w Zielonej Górze wrocławianie stracili tylko cztery punkty.